.: disHARMONIC :.
:: home :: fashion :: djs :: live acts :: tak šel čas :: Exist :: fotogalerie :: disko Riviéra :: links :: guest book :: download :: archiv :: kontakty
.: 5. 9. 2008 ELECTRIC CIRKUS / 3 Opice, Vsetín

Vsetínsky klub Tři Opice otevře své brány všem příznivcům elektronické hudby 5.9.2008. Party Electric Cirkus se vrací zpět do Opic zhruba po půl roce a je se na co těšit. Směsice electra, minimalu a house music se ponese klubem celý večer.
Celkem se představí 4 djs a to:Danny May, který začal hrát v roce 2000. Z větších akci nutno zmínit frýdeckou halovku Mortal Techno Combat a nebo Macháč 05, kam se Dan dostal díky třetímu místu v soutěži Coca - Cola soundwave. Největší moravský klub Fabric navštívil Dan se svým kufrem již mnohokrát, ale nejdůležitější byla vystoupení na major párty v tomto klubu na akci 3G. Dále nutno zmínit jeho residenci na párty Electrica v opavské Mrkvi, kterou pořádá společně s vynikajícím opavským Djem Tommym! 
Další dj Ixer se za gramofony dostává koncem roku 1999. Začátky jeho hraní jsou spojeny hlavně s boskovickým, dnes již neexistujícím klubem Sklepy, kde se prezentuje technem a posléze elektrem. Jeho styl i srdce se pomalu ale jistě ubírá stále víc k elektru, Díky dj ORBITHovi, který ho nejednou zve na svou rezidentní noc Elektra v Roxy. Přelom v jeho hraní i samotného cítění hudby nastal, když spolu s Orbithem poprvé na Free Mondays v Roxy sekundovali tenkrát ještě ne-příliš známému projektu MOIMIR PAPALESCU & The NIHILISTS. Jeho sety jsou energické, založené na střídání ryzího zlomeného elektra, treků s prvky elektrické kytary a v neposlední řadě remixy starých rock’n’rollových  klasik. 
Dalším do party je Peter Pea český producent, DJ a promotér Peter Pea ovlivněn tvorbou Depeche Mode, Kraftwerk, později The Prodigy, Shamen a dalších. Je znám jako live act od roku 1998 (Tempotic Rave party, Břeclav) a v následujících letech až do současnosti vystupuje v klubech a na parties po celé republice. Během let rozšiřuje spektrum stylů a počátkem roku 2005 společně s DJem HaWranem rozjíždí v Brně party 7velmoc, jedinou českou pravidelnou klubovou akci se zaměřením na downtempo a chillout. V roce 2006 poprvé hraje v zahraničí, svou tvorbu prezentuje ve vídeňském klubu Cabaret Rentz.V současnosti vystupuje Peter Pea jako DJ s použitím laptopu, externí zvukové karty a DJ mixu, piluje zvukovou stránku svého live actu, pořádá klubové akce a přispívá mimo jiné na hudební info server rave.cz. Nejčerstvěji úspěšně žene kupředu klubový koncept Tranzistor společně s kolegou HaWranem. Peter Pea se nyní hudebně pohybuje ve vodách melodičtějšího minimal techna, nevyhýbá se vokálům ani prvkům electro house či experimentům. 
Posledním do party je vsetínsky dj Seegeng,promotér a  resident party Individual, který akci otevře se svým minimal setem. Přijďte podpořit klubovou scénu i vy.
 
Vstup: 40,-Kč  

line up:
21.00 – Seegeng
22.30 – Ixer
00.00 – Danny May
01.30 – Peter Pea