.: disHARMONIC :.
:: home :: fashion :: djs :: live acts :: tak šel čas :: Exist :: fotogalerie :: disko Riviéra :: links :: guest book :: download :: archiv :: kontakty
.: IMPERIUM - web spuštěn !


Znovuzrození

Imperium vždy dokázalo přitáhnout pozornost díky skvělé sestaveným lajnapům. Nezapomenutelnou smršť kterou v minulosti předvedli, ať už, Ben Sims, Cristian Varela, kouzelník s mixákem Dave Clarke, nebo rozjetá švédská trojka tribal zabijáků Headroom, na to se nezapomíná. Po 3 letech nekonečného čekání je tu další Imperium. Nově s podtitulem Club Edition, ale stále se stejným cílem, a to nabídnout návštěvníkům co největší porci kvalitní techno muziky, kultovní jména i nové tváře světové a naší techno scény. Jak již podtitul tohoto Imperia napovídá, akce se odehraje jako klubová edice, konkrétně 3. dubna v brněnském klubu Fléda. Hudební produkce proběhne na dvou podiích. Hlavní stage bude, jak tomu na Imperiu vždy bylo, dunět v rytmu techna, na Bar stage bude vládnout klubový minimal.

Long Live Techno!

Jedna z nejznámějších tváří anglické scény, hudební velikán, jehož posledním velkým počinem bylo vynikající album The Dash na kultovním německém labelu Tresor. Zakladatel labelu Blueprint James Ruskin bude headliner akce a hlavního tahouna DISK techno stage. Jsme poctěni, že takovýto velikán techno scény přijal naši nabídku a zhostí se úkolu rozjet znovuzrozené Imperium. Na hlavním podiu mu bude sekundovat další londýňan, mistr temných industriálních beatů Voidloss, který zahraje live pa. Tento člověk se již v minulosti u nás představil se svým úspěšným projektem Dirty Bass. České barvy bude hájit stále více oblíbená techno dvojka Steen & Keeper, průkopník syrového techno zvuku blanenský Scorn, talentovaný brněnský dj Nois a hlavní podium uzavře hard techno šílenec Golpe. Fanouškům pomalejších klubových beatů se na minimal bar stage představí talentovaný rumunský dj Daliu, dále Shala, Peter Pea, Upgrade a v neposlední řadě i staronová tvář brněnské scény Deivis.

Chceš si zahrát na Imperiu?

Ve spolupráci s portálem
idj.cz jsme pro všechny začínající i pokročilé DJs připravili speciální soutěž, kterou jsme nazvali idj.cz talent. Bude se soutěžit ve 2 stylech, techno a minimal a jako motivaci pro co nejlepší hudební výkony nabízíme 2 vítězům možnost si na Imperiu zahrát na minimal resp. techno stage. Co člověk musí udělat aby se mohl zúčastnit? Stačí si založit idj profil, vyplnit si kompletní info uploadnout vlastní sety nebo tracky a následně si imperium přidat do přátel. Přímo do prostoru pro diskuzi vložte link na váš set. Potom už je vaše štěstí v rukou osudu, resp. poroty, kterou budou tvořit Steen & Keeper, Bloodstar, Nois, Scorn, Shala. Deadline pro tuto soutěž je 15.3.. Výhercům dáme včas vědět, a kromě možnosti zahrát si na Imperiu dostanou i VIP vstupenku pro sebe a svůj doprovod.

Přejeme všem zúčastněným DJs hodně štěstí a těšíme se až se nejen s vítězi idj.cz talent, ale i se všemi ostatními klubery a partypeople sejdeme a zapaříme na znovuzrozeném Imperiu

Vstup: 250 Kč

Dodal: BloodStar