.: disHARMONIC :.
:: home :: fashion :: djs :: live acts :: tak šel čas :: Exist :: fotogalerie :: disko Riviéra :: links :: guest book :: download :: archiv :: kontakty
.: MAGNIFIQUE - Fabric, Ostrava


Dámy a pánové, dovolujeme si vás pozvat do ostravského klubu Fabric na novou klubovou noc s líbivým francouzským názvem Magnifique. A na co se můžete těšit? Především na pořádnou porci kvalitní elektronické hudby v luxusním prostředí klubu Fabric. 
První Magnifique párty se uskuteční v březnu, v pátek 13.3.2009 a jako speciální host večera se představí Nelo, člen známé jihomoravské Disharmonic crew, skvělý člověk a výborný DJ, prezentující se velmi specifickými emotivními sety, které vám zaručeně budou znít v uších ještě hodně dlouho po skončení této párty.
Vedle Nela dále vystoupí Piri, „šéf" sdružení Ecliptic Side, promotér a resident několika klubovek, od roku 1996 aktivně hrající DJ, mající za sebou stovky odehraných vystoupení nejen po celé České republice, ale i v zahraničí (Anglie, Polsko).
Třetím DJem, který přijal pozvání, bude Tom Carbol, mladá a nadějná krev z Ecliptic Side Crew.
Úvodní díl Magnifique se ponese v duchu deep, tech, progress music a krom video projekcí a kvalitních audio vln se prvních 60 příchozích může těšit na zajímavý dárek. 

djs
DJ NELO (disharmonic / blansko)
DJ PIRI (eclipticside.com / ostrava)
DJ TOM CARBOL (eclipticside.com / ostrava)

--------------------------------
FABRIC 
Plynární 7 / Ostrava / Czech Republic

datum: 13.03.2009
start: 21:00h
styl: deep, tech, progress
vstup: 80 Kč
flyer: designed by FORART 
website: http://www.eclipticside.com

line up
--------------------------------
21:00 h - DJ Piri
22:00 h - DJ Tom Carbol
00:00 h - DJ Nelo
02:00 h - DJ Piri