.: disHARMONIC :.
:: home :: fashion :: djs :: live acts :: tak šel čas :: Exist :: fotogalerie :: disko Riviéra :: links :: guest book :: download :: archiv :: kontakty
.: CONSUMO DI ENERGIA LEVEL 02

CONSUMO DI ENERGIA LEVEL 02

25.9.2009 - sportovní areál Hněvkovského Brno, Komárov


Po velice úspěšném prvním dílu Consumo di Energia (open air) pro Vás pořadatelé nachystali pokračování s podtitulem "tech dub edition".

Na druhý díl této začínající párty jsme pozvali slovenského zástupce JZD promotion Rusty Foxe, kterého jistě pro klubery není potřeba představovat... (Pro nováčky můžeme jen upřesnit, že má za sebou začátky párty Apokalypsa, kde vystupoval po boku jmen jako jsou James Ruskin, Marco Carola, Inigo Kenediho)
Tak se máte rozhodně na co těšit !

Další z vystupujících bude DJ Scorn, zástupce Disharmonic DJS, který si sebou přinese kufřík toho nejnadupanějšího techna ! Tento DJ patří zaroveň mezi legendární postavy moravské techno scény a na Apokalypse 30 (Jubileu) předvedl, že ma své postavení na scéně zasloužené...

Na párty dorazí také DJ Upgrade, který vyrůstal na prvních brněnských techno parties a byl ovlivněn jmény jako je napriklad Adam Bayer Cari Lekebush. Od zmíněneho DJe si budete moci vychutnat našlápnutý set ze tří gramofonů.

Line up doplní zástupci Consumo di Energia - Black Fox, Phil Albedo, Luke Carson a DeadCat.


To by bylo asi tak vše k programu a doufáme, že si každý z návštěvníků vybere...

Opět jak na předchozí akci bude pro vás nachystáno posezení v podobě cca 100 míst Pivo: Starobrno 10° 11°, dále jiné veškeré alkoholické a nealholické nápoje, občerstveví (gyros, hot dog, smažený sýr, žebra atd.) a to vše tradičně za doprovodu kvalitní elektronické hudby v podání kvalitnich djs ;-)

V případě nepřízně počasí bude samozřejmě vše kompletně zastřešeno !!!
k dispozici chillout :-)