.: disHARMONIC :.
:: home :: fashion :: djs :: live acts :: tak šel čas :: Exist :: fotogalerie :: disko Riviéra :: links :: guest book :: download :: archiv :: kontakty
DJ YARECK


Jaroslav Čujan aka Dj Yareck hraje od roku 2001. Začínal
pod hlavičkou nyní už mrtvého DISTIXu svižným tvrdým technem a postupem času se výběrem desek jeho styl blížil ke schranz. Často hrával v Boskovicích na Sklepech (DEJA-Vue, podhradhouse), na parties v okolí Boskovic ale i v některých klubech po ČR (Frýdek-Místek, Brno, Břeclav…). Po roční pauze v podobě základní vojenské služby, kdy se jeho hudební vývoj přibrzdil, se jeho styl mění v trance-do značné míry ovlivněn předchozím vývojem. Rád hraje tvrdší tech-tance, dále trance který se svým zvukem blíží k elektru. Ve svých setech se však nedrží jen jednoho stylu a tak od něj můžeme slyšet i desky klidnější povahy s nádechem melodic trance, které se v průběhu setu nebojí spojit s progressive a house.Jeho oblíbené labely jsou Tsunami a Bonsai.
Od začátku roku 2002 se také zabývá i tvorbou vlastní hudby. Jeho tracky se však od hudby kterou hraje jako DJ značně liší. Jsou spíše tvrdší melodické povahy s ryze charakteristickým zvukem, které prezentuje ve společném live actu s Dj IXERem nazvaným digital_geroys.