.: disHARMONIC :.
:: home :: fashion :: djs :: live acts :: tak šel čas :: Exist :: fotogalerie :: disko Riviéra :: links :: guest book :: download :: archiv :: kontakty
IMEI project by dj Scorn & Alfelektri


Koncem roku 2001 vzniká na blanenském okrese originální projekt IMEI, který tvoří nápaditý a talentovaný dj Scorn a nadčasový producent a hudebník v jedné osobě - Alfelektri. Dj Scorn má již v té době za sebou dvouleté působení na taneční scéně a Alfelektri několikaroční experimentování v hudební alchimii, dloholeté hře na klavír, vlastní tvorbě, zvukové a hudební teorii a při tvorbě filmové hudby pro nejmenovanou pražskou firmu. Oba se rozhodli nabité zkušenosti v odlišných odvětvích produkce taneční hudby využít k založení tohoto ojedinělého projektu a tak skloubit dva odlišné pohledy na live produkci taneční muziky v jeden naprosto originální celek. Oba členové, dlouholetí kamarádi, se profesně setkávají poprvé na vánočním speciálu akcí Space v Kunštátě na Moravě. Pomáhali k životu dnes již legendárním Cosmix parties ve vranovské eFku a vystoupili po roční pauze na Raver’s UNITE 2, konané ve městě Hradhouseu - v Boskovicích.
Jejich produkce se skládá z djského setu dj Scorna, který hraje ze dvou až tří gramofonů, a doprovodu Alfa ze dvou syntetyzátorů Yamaha. Jejich produkce začíná energickou bombou ve formě zcela nadupaného intra a tato energická vlna prolíná celé jejich vystoupení. Jejich vystoupení bývají ojedinělá i z toho důvodu, že si velmi pečlivě vybírají, kde vystoupí a kde ne. Pokud máte zrovna to štěstí, že se objeví na akci ve vašem okolí, neváhejte, příjďte si je poslechnout a nechte se unést na vlně maximálního smyslového opojení.